13. 12. 2013

What I like about winter

Nemám skoro žádný (použitelný) nový fotky a nechci to tu nechat jen tak ladem, tak aspoň článek se "seznamem" věcí, co mám ráda na zimě. No, upřímně zima není moje nejoblíbenější období. Nevadí mi vlastně jen přes ten advent, Vánoce a Silvestr a pak už mě pomalu začíná otravovat. Prostě je moc dlouhá. Ale přece jenom se najde pár věcí, které mám na zimě opravdu ráda. A tom bude tento článek:). Tak jdeme na to.

1. SNÍH
Když už zima, tak se sněhem! A ne nějaká břečka, fuj.

2. VÁNOCE
Miluju tu vánoční atmosféru a to všechno. Jen škoda, že to tak rychle vždycky uteče..
3. ZIMNÍ / VÁNOČNÍ NEHTY
Jak už možná víte, mám úchylku na lakování nehtů. A strašně se mi líbí takový ty zimní motivy - sobíci, vločky atd. Takže se v tom teď docela vyžívám :D.


4. CUKROVÍ
Hrozně ráda mamce pomáhám s pečením cukroví a perníčků. A úplně nejraději je zdobím (a ujídám samozdřejmě:D).5. HORKÉ NÁPOJE 
Takový kafe / kakao / čokoláda nebo i čaj úplně nejlíp zahřejí! Bez toho by to nešlo.

6. SVETRY
Miluju teplý pletený svetry! Další věc, co vás v zimě skvěle zahřeje (teď jsem si uvědomila, že jsem na jednu ještě zapomněla, ale to sem radši psát nebudu:D).


A co máte rádi vy na zimě? :)

(zdroj: tumblr, weheartit)

6 komentářů:

 1. jé, tyhle věci miluji i já! a zima bez sněhu není pravá zima, tak doufám, že už brzy bude sněžit! :D

  OdpovědětVymazat
 2. Ja mam zimu nejradeji ze vsech obdobi, ale je pravda, ze letos je to s tim snehem zatim spatenka :(

  OdpovědětVymazat
 3. Jééé, ten sníh je kouzelný ♥!! Jak říkáš, když zima, tak se sněhem! Já právě miluji, když se brodím sněhem, a potom se doma hřeji horkým čajem :-)♥!! Nádherný obrázky!

  OdpovědětVymazat
 4. Krásny vianočný post, teraz sa tešíme ešte viac! :)

  OdpovědětVymazat
 5. Popravdě zimu mám ráda jen o Vánocích, kdy je ta vánoční atmosféra, peče se cukrový, všichni jsou vánočně naladění, celá rodina pohromadě, oslavy :) leden ani únor moc nemusím, protože jakmile skončí Vánoce chci JARO(ne to co bylo letos) a hlavně léto :)

  OdpovědětVymazat