2. 2. 2012

Hojky :). Přináším vám post s názvem "Post" :D. Vlastně je to post bez jména.. Vždyť je to jedno, zase píšu kraviny! :D...
V úterý se u nás rozdávalo vysvědčení a dopadlo to tak, že mám 2 dvojky, z matiky a fyziky. Jsem na ty dva předmětý úplně blbá.. No, hlavně na fyziku ;). Ale i tak jsem celkem spokojená.. Jak dopadlo vysvědčení u vás? 
Zítra máme pololetní prázdniny a od pondělka jarní, takže paráda! :) No a pak budem mít totálně překopanej rozvrh, kterej budu nesnášet. No řekněte, kdo by chtěl mít 8. hodinu tělocvik?!
Mám tu pár fotek na oživení, některý už jsou trochu starší, ale doposud nezveřejněný. Ať tu není taková nuda.
Mějte se fajn!
haníí


Občas vyrábím různé přívěsky z tvrdnoucí hmoty. LOL jsem vyrobila už před delší dobou, teď už to slovo vůbec nepoužívám. Ale přívěšek se mi líbil, takže jsem ho nabarvila laky na nehty a začla nosit :D.
Love bracelets ♥

minulý víkend jsem měla chuť si něco udělat s vlasama. Už mě nebavily. Tak jsem si vzala nůžky a začla si  na jedné straně stříhat kraťučkou ofinu, pak jsem ji směrem k ostatním vlasům prodlužovala a měla z toho vzniknout taková patka. Nakonec to dopadlo trochu jinak, ale já jsem spokojená, změna je život! :) Bohužel nemám žádnou fotku, na které by to šlo dobře poznat...
P!nk :). Trošku starší, ale myslím, že se celkem povedla..
Má úchylka na krabičky :)


6 komentářů:

 1. Jů,tu Pink jsi kreslila ty? :OOOOOOOO To je úúúúžasný! :)

  OdpovědětVymazat
 2. Jé,jak vidím tu krabičku,tak jsem si teď vzpomněla na starou Pinky Clarie a její návod :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. jojo, taky že jsem ji podle toho návodu vyráběla! :D

   Vymazat
 3. jseš teda hodně kreativní koukám! originální post s názvem post! :-D

  OdpovědětVymazat
 4. ten prívesok je moc pekný :) ako aj všetky fotky.

  OdpovědětVymazat